Втулка стабілізатора MERCEDES 65x114x65, 011.005 , виробник SAMPA. Посилання на товар на сайті виробника: https://www.sampa.com/ru/productdetail?code=011.005
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 011.005 |
| Производитель | Sampa |
| Страна производитель | Турция |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Место установки | Задняя |
| Высота | 65 мм |
| Внутренний диаметр | 65 мм |
| Внешний диаметр | 114 мм |
Информация для заказа
- Цена: 670 ₴



