Втулка кабіни MERCEDES 16x65x64, 011.177 , виробник SAMPA. Посилання на товар на сайті виробника: https://www.sampa.com/ru/productdetail?code=011.177
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 011.177 |
| Производитель | Sampa |
| Страна производитель | Турция |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Высота | 64 мм |
| Внутренний диаметр | 16 мм |
| Внешний диаметр | 65 мм |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴



