Втулка кабіни, 011.260 , виробник SAMPA. Посилання на товар на сайті виробника: https://www.sampa.com/ru/productdetail?code=011.260
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 011.260 |
| Производитель | Sampa |
| Страна производитель | Турция |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Высота | 47 мм |
| Внутренний диаметр | 40 мм |
| Внешний диаметр | 75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴



