Втулка кабіни, 011.262 , виробник SAMPA. Посилання на товар на сайті виробника: https://www.sampa.com/ru/productdetail?code=011.262
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 011.262 |
| Производитель | Sampa |
| Страна производитель | Турция |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Место установки | Передняя |
| Высота | 64 мм |
| Внутренний диаметр | 16 мм |
| Внешний диаметр | 89 мм |
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴



