Сайлентблок, 020.029 , виробник SAMPA. Посилання на товар на сайті виробника: https://www.sampa.com/ru/productdetail?code=020.029
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 020.029 |
| Производитель | Sampa |
| Страна производитель | Турция |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Высота | 95 мм |
| Диаметр внутренний | 24 мм |
| Диаметр внешний | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 640 ₴



