Натяжний ролик газорозподільного механізму
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 040.203 |
| Производитель | Sampa |
| Страна производитель | Турция |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Тип | Ролик |
| Высота | 30 мм |
| Внутренний диаметр | 10 мм |
| Внешний диаметр | 95 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴

