Втулка кабіни, 050.029 , виробник SAMPA. Посилання на товар на сайті виробника: https://www.sampa.com/ru/productdetail?code=050.029
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 050.029 |
| Производитель | Sampa |
| Страна производитель | Турция |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Высота | 70 мм |
| Внутренний диаметр | 20 мм |
| Внешний диаметр | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 940 ₴



