Втулка кабіни, 080.288 , виробник SAMPA. Посилання на товар на сайті виробника: https://www.sampa.com/ru/productdetail?code=080.288
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 080.288 |
| Производитель | Sampa |
| Страна производитель | Турция |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Высота | 80 мм |
| Внутренний диаметр | 16.5 мм |
| Внешний диаметр | 92 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴



