
Автомобільний інвертор перетворювач напруги 12V-230V (150/300Вт) + USB 5V
1 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 12/230V (150/300Вт)
+380 (95) 778-98-33
- +380 (98) 940-23-59
- +380 (63) 780-60-92
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Перетворювач виробляє т.зв. модифікована синусоїда, тобто змінна напруга з прямокутною хвилею. Завдяки цьому він може живити пристрої опір-опір, такі як, наприклад. ноутбуки, зарядні пристрої тощо. Це також дозволяє знизити ціну і підвищити надійність всього пристрою.
Перетворювач живиться від гнізда прикурювача. Зроблений у формі банки, він ідеально поміщається у підсклянники.
-Сумарна потужність (миттєва): 300 ВА
-Постійна потужність: 150 Вт
-Напруга батареї: 12В
-Вхідна напруга: 10,5-15,5 В
-Вихідна напруга: 225-235В
-Частота вихідної напруги: 50 Гц (+ - 2 Гц)
-Ефективність при повному навантаженні: 92%
-Поріг захисту від зниженої напруги: 10,7 В (+ - 0,3 В)
-Робоча температура: -10-40 ° С
Перетворювач живиться від гнізда прикурювача. Зроблений у формі банки, він ідеально поміщається у підсклянники.
-Сумарна потужність (миттєва): 300 ВА
-Постійна потужність: 150 Вт
-Напруга батареї: 12В
-Вхідна напруга: 10,5-15,5 В
-Вихідна напруга: 225-235В
-Частота вихідної напруги: 50 Гц (+ - 2 Гц)
-Ефективність при повному навантаженні: 92%
-Поріг захисту від зниженої напруги: 10,7 В (+ - 0,3 В)
-Робоча температура: -10-40 ° С
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1 кг |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 180 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 150 Вт |
| Максимальная мощность | 300 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴




