
Автомобильный инвертор, преобразователь напряжения 24V- 2*230V (700Вт) + USB 5V
3 190 ₴
- В наличии
- Код: 24/2*230V (700Вт)
+380 (95) 778-98-33
- +380 (98) 940-23-59
- +380 (63) 780-60-92
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Перетворювач напруги Volt Polska IPS-700/1000 використовується для живлення електронних пристроїв, що вимагають напруги змінного струму 230В від акумуляторів і автомобільних установок із напругою 24В постійного струму. Ідеально підходить для транспортних засобів і місць, де немає можливості прямого під'єднання до електромережі.
Перетворювач типу IPS виробляє так звану модифіковану синусоїду, прямокутну змінну напругу. Завдяки цьому він може живити такі пристрої, як-от ноутбуки, зарядні пристрої тощо.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
-Сумарна потужність (миттєва): 1000 Вт
-Постійна потужність: 700 Вт
-Напруга батареї: 24В
-Вхідна напруга: 10,5-15,5 В
-Вихідна напруга: 225-235В
-Робоча температура: -10-40 ° С
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 500 Вт |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 1000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 60 мм |
| Вес | 1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 190 ₴



