Маточина, 202.203/2 , виробник SAMPA. Посилання на товар на сайті виробника: https://www.sampa.com/ru/productdetail?code=202.203/2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 202.203/2 |
| Висота | 226 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 382 мм |
| Внутрішній діаметр під вал | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 300 ₴


