Паливний фільтр, P550631 (вир-во DONALDSON )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Donaldson |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | P550631 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Довжина | 174 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴

