Паливний фільтр, P550762 (вир-во DONALDSON )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Donaldson |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | P550762 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Довжина | 202 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴

