
Сальник колінвалу передній (100x130x11) MERCEDES ACTROS MP4 / MP5, 81-10399-00 ( VICTOR REINZ )
540 ₴
- В наявності
- Код: 81-10399-00
+380 (95) 778-98-33
- +380 (98) 940-23-59
- +380 (63) 780-60-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу передн (100x130x11) MERCEDES ACTROS MP4 / MP5, ANTOS, AROCS; SETRA 400, 500 471.943-OM936.916 07.11-,
81-10399-00 (вир-во VICTOR REINZ )
81-10399-00 (вир-во VICTOR REINZ )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-10399-00 |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Кросс-номери | 369901 ELRING 015 997 47 46 MERCEDES 016 997 06 46 MERCEDES A015 997 47 46 MERCEDES A016 997 06 46 MERCEDES |
| Висота | 11 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴


