
Сальник колінчастого вала перед (66х90х12) (D08..) MAN L2000, 81-27522-10 ( VICTOR REINZ )
990 ₴
- В наявності
- Код: 81-27522-10
+380 (95) 778-98-33
- +380 (98) 940-23-59
- +380 (63) 780-60-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінчастого вала, 81-27522-10 ( вир-во VICTOR REINZ )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 81-27522-10 |
| Внутрішній діаметр | 66 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Кросс-номери | ELRING 061.680 |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 12 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴

