Кронштейн подушки кабіни передній правий 126*114*68 для DAF CF, XF 106 10.12-
НАЯВНІСТЬ УТОЧНЯЙТЕ !
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | 106, CF |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 052.164 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Правий, Передній правий |
| Висота | 126 мм |
| Довжина | 157.5 мм |
| Ширина | 97.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 170 ₴

