
Сайлентблок ресори задньої 30х70х100/104, Renault MAGNUM, PREMIUM, KERAX (пр. SAMPA)
510 ₴
- В наявності
- Код: 080-092
+380 (95) 778-98-33
- +380 (98) 940-23-59
- +380 (63) 780-60-92
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок ресори задньої RVI, 30*70*104 (Метал/гума/метал)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Висота | 104 мм |
| Код запчастини | 080-092 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
